Prejsť na obsah

STU v Bratislave, Vazovova 5, 81243 Bratislava, granty@stuba.sk

FOR ARCH 2017

19sep2017

Najväčší stavebný veľtrh v Českej republike sa bude konať v Prahe. Matchmakingové podujatie a Technologické fórum budú prebiehať 20.9.2017.

Viac informácií

Európsky týždeň biotechnológií: Oslava inovácie

25sep2017

Organizátori Vás pozývajú spolupodieľať sa vašimi (veľkými alebo malými) eventmi na Európskom týždni biotechnológií. Eventy budú prebiehať na území celej Európy.

Viac informácií

EU PVSEC 2017 - konferencia a matchmaking

25sep2017

EU PVSEC (European Photovoltaics Solar Energy Conference and Exhibition) sa bude konať v Amsterdame. Matchmakingové podujatie prebehne 27.9.2017.

Viac informácií

Medzinárodná konferencia o integrovanej kvantovej fotonike

26sep2017

Konferencia, organizovaná ako záverečná konferencia vrámci dvoch európskych projektov PICQUE a QUCHIP sa bude konať v Ríme.

Viac informácií

EU4FACTS: Evidence for policy in a post-fact world

26sep2017

Čím ďalej tým viac sa v súčasnej spoločnosti stretávame s tým, že politika faktov prehráva s politikou emócií. Tomuto problému sa venuje aj táto konferencia, ktorá sa uskutoční v Bruseli.

Viac informácií

Výskum neurodegeneratívnych ochorení mozgu
Pomocou nukleárnej magnetickej rezonancie skúma tím Slovenskej technickej  univerzity v Bratislave príčiny vzniku a možnú liečbu neurodegeneračných...

Patent na výrobu bioplastov a biofólií
Obaly na vajíčka, tašky na nákupy či vrecká na balenie akéhokoľvek tovaru – to všetko je možné vyrobiť z bioplastu a b...

Študenti Strojníckej fakulty STU vyvinuli inovatívne formuly
Študentské tímy na Strojníckej fakulte vyvinuli tri formuly. Študenti ich zostrojili od návrhu dizajnu, po technické riešenie až po samotnú realizá...